Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Bezbožník

Anotace

Napínavý historický román s detektivní zápletkou. Píše se rok 1831 a v temných londýnských uličkách neustále beze stopy mizí muži, ženy i děti. Bezbranní chudáci, kteří se tak záhadně ztrácejí, však nemají nikde zastání. Z chudinské čtvrti pochází i Hester Whiteová a tato chytrá mladá žena se za každou cenu snaží odtud dostat. Když se řízením osudu dostane do šlechtické rodiny Brocků, nabízené příležitosti se chopí a doufá, že ji čeká lepší život. V jejím snažení jí pomáhá velmi inteligentní a trochu tajuplná Rebeka Brocková. Hester záhy zjistí, že minulosti se člověk jen tak nezbaví, a tak se i s Rebekou zapojí do krajně nebezpečného pátrání. Jak se ženy snaží najít pravdu, překročí veškeré hranice a proniknou do nejtemnějších koutů, kde číhá něco tak zvráceného, co si ani nedokázaly představit ani v nejdivočejších snech.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Laura Carlin je britská spisovatelka. Předčasně ukončila školu, aby mohla pracovat v oblasti bankovnictví. Když pak tuto práci opustila, aby se na plný úvazek věnovala psaní, objevila svou vášeň pro vymýšlení příběhů a zkoumání historie prostřednictvím beletrie. Se svou rodinou žije v domě plním knih na venkově v krásném Derbyshieru. Když zrovna nepíše, užívá si procházky v okolním Peak District. Bezbožník je její první román.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075840639
Autor
Laura Carlin
Kód zboží
179189
Počet stránek
328
Rozměry
210 x 147 x 34
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 5000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 59 Kč
  • Na trhu již 25 let