Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Případy komisaře Joony Linny 1-6 - Lars Kepler

Anotace

Prvních šest dílů bestsellorové krimisérie s ústření postavou komisaře Joony Linny v dárkovém balení. Jedna z nejúspěšnějších krimisérií současnosti. Půl milionu výtisků prodaných jen v české republice. Deset milionů celosvětově. 

Lars Kepler je pseudonym, za nímž se skrývá manželská dvojice Alexandra Coelho Ahndorilová (nar. 1966) a Alexander Ahndoril (nar. 1967). Jejich série krimi románů s hlavní postavou komisaře Joony Linny se stala světovým bestsellerm. Lovec králíků, Svědkyně ohně, Písečný muž a Stalker se ve Švédsku staly nejprodávanějším románem roku. Všech knih série se doposud prodalo deset milionů výtisků, jen v České republice téměř půl milionu. Román Hypnotizér se dočkal filmového zpracování v režii Lasseho Hallströma. Všech sedm dílů vyšlo také jako audioknihy v interpretaci Pavla Rímského. Mimo sérii byl v češtině vydán mysteriózní thriller Playground (2015; česky Host 2016). 

 "Je nám jasné, že to může vypadat trochu zvláštně, ale abychom dokázali psát společně, museli jsme si vymyslet úplně nového autora. Jsme manželé, máme tři dcery a píšeme spolu. Sdílíme všechno, od prvního nápadu až po poslední větu. Každému to nemusí vyhovovat, ale nám se to zdá skvělé. Sedíme vedle sebe a každý píše samostatnou scénu na vlastním počítači. Po chvíli si texty pošleme e-mailem a pokračujeme v psaní tam, kde ten druhý přestal, něco přepíšeme a zase si to pošleme zpátky. Ve chvíli, kdy už netušíme, kdo napsal kterou větu — v té chvíli se autorem stává Lars Kepler." Alexandra a Alexander Ahndorilovi / Lars Kepler 


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075777522
Autor
Lars Kepler
Kód zboží
175583
Počet stránek
3180
Rozměry
142 x 272 x 215
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY