Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Nejlepší kůň je táta

Anotace

Svěží a milá knížka plná laskavého humoru .
Člověk má často chuť stěžovat si a lamentovat na potíže a nástrahy života. Proč ale, když na světě je tak pěkně! Tahle úsměvná knížka vám připomene, že každý den může být až po okraj naplněn radostí.
Dva manželé, dvě ratolesti a jeden pes vedou v hájovně u lesa báječný život plný každodenních malých překvapení. Nechte se vtáhnout do zábavných příhod téhle „normální“ rodinky, vždyť právě v obyčejných všednostech života je ta pravá krása. A navíc je to vážně legrace a při čtení skvělých historek se zaručeně pobavíte!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ladislava Horová je autorkou knih pro děti. V letech 1982–1988 studovala hru na klavír, vystudovala Střední pedagogickou školu. Vede kroužek flétniček. Od roku 1995 do současnosti pracuje jako učitelka v mateřské škole a píše knížky pro děti. Má ráda hudbu, literaturu, filmy, sport, faunu i flóru. Ráda skládá hudbu a texty k písním.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788027126019
Autor
Ladislava Horová
Kód zboží
181260
Počet stránek
136
Rozměry
11 x 130 x 190
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2020
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč