Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Nadechni se

Cena 79
Není dostupné
Anotace

Osmnáct let věznil svou dceru Petty paranoidní otec. Prošla takřka vojenským výcvikem, umí nepřítele odzbrojit i zabít. Když otec zemře, je Petty poprvé v životě volná, ale zároveň se cítí ztracená. Otcova poslední vůle však odhalí mnohem děsivější budoucnost, než byla minulost v zajetí – Petty musí uprchnout do světa, který ji nahání hrůzu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

J.S. Hawker je americká spisovatelka. Vyrostla na předměstí Denveru, poznamenal ji strach vyvolaný knihami líčícími skutečné zločiny. Sama začala psát jako čtrnáctiletá. Po studiích na Kansaské univerzitě připravovala rozhlasový pořad a působila jako fotografka. Vedle toho stále pokračovala v literární tvorbě a Úspěch se dostavil. Má vtipného manžela, který ji podporuje, dvě šikovné dcery a obrovskou sbírku hudby. Žije v Coloradu, ale Kansas považuje za svou duchovní domovinu.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075435378
Autor
L. S. Hawker
Kód zboží
173527
Počet stránek
320
Rozměry
205 x 133 x 33
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY