Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Pryč s kyselostí!

Anotace

Jak udržet kyselé a zásadité látky v těle v rovnováze?
Naše tělo je uzpůsobeno tak, že bychom se mohli dožít až 130 let. Ovšem v důsledku svého životního stylu trpíme nemocemi a předčasně stárneme a umíráme. Vnitřní prostředí našeho organismu by mělo mít mírně zásaditý charakter. Chybné návyky ve stravování však vedou k tomu, že se podíl zásaditosti v našem těle neustále snižuje. Překyselení organismu je pak důvodem většiny nemocí. Kurt Tepperwein, který se již desítky let zabývá příčinami onemocnění, ve své knize vysvětluje, proč je překyselení těla tolik nebezpečné a co můžeme udělat pro to, abychom opět dosáhli rovnováhy ve vztahu kyselost-zásaditost. Nabádá čtenáře, aby se naučili sami určovat objem kyselosti v těle a dokázali si sestavit osobní křivku kyselosti. Vedle množství informací o zdravém způsobu výživy a života uvádí přehledný seznam zásaditých pokrmů. Zbavte se nedostatku energie, špatného zažívání, nadbytečných kilogramů, bolestí a nemocí. Získejte novou vitalitu, jasné myšlení pevné zdraví a štíhlé tělo.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prof. Kurt Tepperwein (*1932) byl nejprve úspěšným podnikatelem a poradcem. V roce 1973 se však stáhl z obchodního života, stal se léčitelem a začal se zabývat výzkumem skutečných příčin nemocí a bolestí. Od roku 1984 řídí Internationale Akademie für geistige Wissenschafen. Jeho technika procvičování mentálního rozvoje a intuice je v dnešní době nedílnou součástí života mnoha lidí.  Kurt Tepperwein, jehož knihy jsou překládány do mnoha jazyků, pořádá na toto téma semináře po celém světě a je také autorem mnoha knih z oboru. Od r. 1997 je docentem na Mezinárodní akademii věd. Za své celoživotní dílo byl v roce vyznamenán v roce 1997 cenou Ersten deutschen Esoterikpreis. Je potřetí ženatý, z každého manželství má jednoho potomka. Žije na španělském ostrově Tenerife.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788081115523
Autor
Kurt Tepperwein
Kód zboží
180433
Počet stránek
208
Rozměry
200 x 124 x 17
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2018
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč