Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Skoro úplný seznam těch nejhorších nočních můr

Anotace

Sedmnáctiletá Ester nežije zrovna v ukázkové rodině. Solarovi jsou totiž pronásledování Velkým strachem – její otec už šest let nevyšel ze sklepa, matka se chorobně obává smůly a bratr nedokáže žít bez světla. Sama Ester zatím svůj Velký strach nenašla, i když si pilně píše seznam všeho, co by se jím mohlo stát. A pak jednou potká Jonaha, mladíka s filmařskými ambicemi. Společně začnou proti Esteřině strachu bojovat. Proti všem z padesáti známých. Jeden týden, jeden strach, jedno video. Společně vyzvou samotnou Smrt, aby zlomili prokletí na rodině Solarů.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Krystal Sutherlandová se narodila a vyrostla v australském Townsville, kde, jak jistě dobře chápete, se to jen hemží krokodýly, hady a pěkně nebezpečnými medúzami. Žila doslova přes ulici od místní knihovny, takže každý den po škole, a mnohdy i o víkendech, trávila svůj čas mezi stránkami knih a všech těch úžasných příběhů. Debutovala knihou Láska v prachu hvězd, která vyšla ve více než dvaceti zemích světa. Její tři největší strachy jsou: výšky, temné jeskyně, (proboha!) žáby.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075496492
Autor
Krystal Sutherlandová
Kód zboží
183959
Počet stránek
328
Rozměry
25 x 126 x 200
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2018
Nakladatel
EUROMEDIA GROUP, a.s.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let