Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Život v jeho stínu

Anotace

Silný a dojímavý příběh plný trpkých zklamání, životních ran, lidské zrady, ale i lásky, vášně a obrovské síly bojovat. 
Na začátku má Hana milujícího manžela, společenský status i peníze. Má všechno – alespoň si to myslí. Ale navzdory bohatství neztratí vlastní tvář a založí nadaci na pomoc nemocným dětem. Po několika přesně mířených životních ranách však ztratí všechno. Musí padnout až na samé dno, aby se znovu dokázala postavit. Když se jakž-takž sebere, přicházejí další trpká odhalení. 
Podaří se Haně vzepřít se nepřejícímu osudu a začít znovu? Zvládne bojovat ve světě, ve kterém vládnou peníze? Má vůbec naději, být ještě někdy šťastná?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kristína Pavelková (*1989) Své dětství prožila obklopená přírodou v malé vesničce u Nitry, kde se zrodila její láska ke zvířatům. V současnosti žije a tvoří nedaleko Bratislavy. Její vášní jsou knihy a psaní. Relaxuje při práci na zahrádce a nejkrásnější chvíle prožívá s rodinou. Je autorkou úspěšných románů pro ženy Téměř dokonalý muž, Neobyčejné léto, Mám třicet, co teď, křehké štěstí Život v jeho stínu. Věnuje se i psaní povídek.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020618283
Autor
Kristína Pavelková
Kód zboží
185268
Počet stránek
208
Rozměry
22 x 152 x 210
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
NAŠE VOJSKO - knižní distribuce s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let