Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Anotace

Krvavé Šenky jsou tentokrát skutečně krvavé a smrt dvojčat zřejmě nebude poslední… 
Na místě, které je opředeno krvavými historkami, naleznou mrtvolu mladé ženy. Ačkoliv případ odložila policie do zapomnění, Rebeka Zimová ani po pěti letech nepřestává hledat vraha své sestry. Jak souvisí smrt jejího dvojčete s Krvavými Šenky a proč drží případ pevně v rukou mladý vyšetřovatel? 
Odpovědi na tyto otázky hledá hlavní hrdinka s takovým zápalem, že riskuje svůj dlouholetý vztah a ohrožuje i vlastní život. Při pátrání po vrahovi jí pomáhá bývalý obyvatel Krvavých Šenků, který zná jejich historii lépe než kdokoliv jiný. Čím blíž se však Rebeka ve vyšetřování dostává, tím víc je její okolí podrážděné… A v té nejnevhodnější chvíli umírá za téměř stejných okolností další žena…
Dlouholeté přátelství slovenských autorek Kristíny Ježovičové a Evy Hraškové vyústilo do knižního duetu, který si zamilujete. Po jejich investigativní návštěvě historkami opředených Krvavých Šenků (obec na Slovensku, nedaleko Nitry) a získání všech faktů stejně jako poznání místních pověr s napsáním knihy dlouho neotálely. Mrazivý příběh Rebeky Zimové vám vyrazí dech. Ještě dlouho po jeho dočtení budete přemýšlet nad tím, co všechno má skutečný základ a co je pouze dokonale vymodelovanou fikcí.
Za autorky mluví její předcházející samostatná tvorba. Do knihy Sestra obě vložily to nejlepší. Výsledek vás nadchne. Posuďte sami.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Eva Hrašková (*1988) vystudovala účetnictví, ekonomiku a management podniku, pracuje jako personalistka ve firmě s více než stoletou historií. Jejím skutečným hobby je literatura. První povídky publikovala v časopise Kamarád. Později psala pro školní časopisy a periodický tisk, spolupracuje na vydávání firemních časopisů a bloguje pro známé internetové knihkupectví. Nade vše miluje svoji rodinu. Psaní je pro ni i při mateřských povinnostech vzrušujícím zážitkem. Inspiraci nachází nejen v lidech, ale také v jedinečných momentech a v existenci dech vyrážejících míst opředených tajemstvím.

Kristína Ježovičová (*1984) Vystudovala germanistiku na pedagogické fakultě Univerzity Komenského. Psaní se věnuje aktivně a tuto činnost pokládá za velmi návykovou. Debutovala historickou romancí Uvězněna v čase.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020617620
Autor
Kristína Ježovičová , Eva Hrašková
Kód zboží
185192
Počet stránek
256
Rozměry
24 x 153 x 210
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Nakladatel
NAŠE VOJSKO - knižní distribuce s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč