Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Iskari - Poslední Namsara

Anotace

Iskari - dítě krve a měsíčního svitu. Ničivá síla, co rozsévá smrt. Spíše zbraň než lidská bytost.
Ve Firgaardu neexistuje člověk, který vzbuzuje větší strach než Asha, královská dcera a proklínaná i obávaná lovkyně draků, poznamenaná dračím ohněm. Ale i ona má strach, protože se blíží den, kdy si musí vzít krutého Jareqa. Svatbě unikne jedině tak, že otci přinese hlavu nejmocnějšího draka. Asha se do boje vrhá ještě zarputileji, ale zjišťuje, že draci možná nejsou jejími nepřáteli. S pomocí tajného spojence se blíží k pravdě o své minulosti, kterou se před ní všichni snažili skrýt.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kristen Ciccarelli vyrůstala na jihokanadském poloostrově Niagara, na vinařské farmě svého dědečka, jehož předkové sem přesídlili ze Slovinska. Díky početné rodině, z níž Kristen pochází, mohla dětství strávit ve společnosti stejně starých dětí. Běhala s nimi po lesích, stavěla bunkry a podnikala dobrodružné výpravy. Kromě toho ji fascinovaly knihy, draci a dívky, které umí zacházet meči a dalšími zbraněmi. To se jí stalo inspirací pro vlastní tvorbu. Knihu Poslední Namsara napsala pro dívky, jakou sama byla a někdy pořád ještě je. Dnes žije spisovatelka obklopená zvířecími kamarády poblíž Toronta.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075436696
Autor
Kristen Ciccarelli
Kód zboží
185515
Počet stránek
286
Rozměry
25 x 133 x 207
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Nakladatel
Alpress - knižní distribuce s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let