Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Ve tvých snech

Cena 129
Není dostupné
Anotace

Nikdy nevíš, kdy tě potká štěstí. Romance z bestsellerové série Modrá volavka.
Emmaline Nealová nutně potřebuje rande. Stačí jedno rande – aby zvládla svatbu exsnoubence a nezbláznila se. Ovšem v Manningsportu není moc velký výběr. Co byste také čekali při populaci 715 obyvatel. Vlastně tu je jedna možnost: místní hrdina a lamač ženských srdcí Jack Holland. Ovšem měl by Jack zájem o ženu, jako je Emmaline? Když ale svatební přípravy naberou nečekaný obrat, uvědomí si Emmaline, že to byl bláznivý nápad. Jack je příliš hezký, příliš populární… Proč tedy ale jen s ní mluví o svých nejhlubších pocitech? Proč jenom jí se svěřuje? Pokud chce Emmaline získat svého muže snů, musí v něj začít věřit.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kristan Higginsová je autorkou moderních romantických bestsellerů a její čtenářky jí daly přezdívku „královna maloměstských romancí“. Na kontě má tucet úspěšných románů, dvakrát získala prestižní ocenění RITA a čtyřikrát byla nominována na The Kirkus Prize za nejlepší romantický příběh. Její knihy se překládají do dvaceti světových jazyků.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024938394
Autor
Kristan Higginsová
Kód zboží
183938
Počet stránek
424
Rozměry
28 x 134 x 207
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
Ikar
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let