Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Ztracená historie snů

Anotace

Novodobý gotický román z viktoriánské Anglie. 
Píše se rok 1850. Slavný básník Hugh de Bonne je nalezen mrtev v koupelně hotelového pokoje. Úkolem postarat se o pohřeb je pověřen jeho bratranec Robert Highstead, historik, který se nyní živí jako fotograf zesnulých. Ohledně pohřbu zanechal Hugh de Bonne přesné instrukce: chce spočinout ve zvláštní skleněné kapli, kterou nechal před lety vybudovat pro svou milovanou manželku a múzu Adu. Ta je pro všechny návštěvníky – zejména pak pro houf básníkových obdivovatelů, kteří se nazývají Poutníky – uzamčená a nedobytná.
Jediný klíč od kaple vlastní Adina neteř Isabelle, ale ta ji odmítá odemknout, dokud Robert nesplní její podmínku a nevyslechne si během pěti večerů příběh osudové a tragické lásky mezi Hughem a Adou.
Ztracená historie snů je poutavý viktoriánský román plný temných tajemství, vyprávějící o tom, jak tenká a nezřetelná může být hranice mezi láskou a nenávistí, snem a skutečností… a také mezi životem a smrtí.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kris Waldherr je uznávanou autorkou, ilustrátorkou a designérkou. Je členkou Historical Novel Society a její práce získaly ocenění od Virginia Center for the Creative Arts a grant od společnosti Poets & Writers. Kris se svou rodinou žije a pracuje ve starém viktoriánském domě v Brooklynu. Ztracená historie je jejím prvním románem.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075930767
Autor
Kris Waldherr
Kód zboží
184027
Počet stránek
480
Rozměry
40 x 148 x 215
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
Pavel Dobrovský - BETA s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč