Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Anno Dracula

Cena 79
Není dostupné
Anotace

Připravte se vstoupit do barbarské nové éry! Zažijte fascinující přehlídku bídáků a padouchů a fantaskní obraz alternativního viktoriánského Londýna.
Píše se rok 1888 a královna Viktorie se znovu vdala; tentokrát se jejím chotěm stal valašský kníže, neblaze proslulý jako hrabě Dracula. Jeho degenerovaná pokrevní linie zachvacuje Londýn, neboť stále více a více obyvatel města na Temži se rozhoduje pro upíří existenci. V bezútěšných uličkách Whitechapelu masakruje upíří dívky zabiják známý pod přezdívkou „Stříbrný nůž“. Při pátrání po sadistickém vrahovi se setkává věčně mladá upírka Genevieve Dieudonné s Charlesem Beauregardem z klubu Diogenes, a společný cíl je přivádí stále blíže k tomu nejkrvežíznivějšímu vládci, jaký kdy usedl na anglický trůn.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kim Newman (*1959, v Londýně) V patnácti letech napsal první román a po ukončení střední školy studoval na univerzitě v Sussexu angličtinu. Byl úspěšným filmovým recenzentem a kritikem a brzy začal prodávat vlastní povídky. V roce 1985 vydal svou první knihu Ghastly Beyond Belief: The Science Fiction and Fantasy Book of Quotations, napsanou společně s Neilem Gaimanem. Patřila do literatury faktu, stejně jako další, Nightmare Movies: A Critical History of the Horror Film since 1968. Jeho první román The Night Mayor vyšel v roce 1989. Psal také pod pseudonymem Jack Yeovil. Mezi jeho další dílo patří například Bad Dreams (1990), Anno Dracula (1992) a další.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788071933748
Autor
Kim Newman
Kód zboží
179759
Počet stránek
416
Rozměry
212 x 152 x 37
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2015

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 5000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 59 Kč
  • Na trhu již 25 let