Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Neviditelná hranice

Cena 79
Není dostupné
Anotace

Člověk se nesmí bát žít. Ani snít. Proč zemřel on, ne já? Proč jsem couvl, místo abych se pokusil ho chytit? Ptá se vynikající skialpinista a skyrunner Kilian Jornet po tragické nehodě Stéphana Brosse. Ví sice, že nemohl kamarádovu pádu zabránit, ale co kdyby… Kniha Neviditelná hranice je i není autobiografická, je i není hlavně o sportu. Legendární sportovec vypráví o přechodu alpského masivu, kamarádově smrti, životní krizi a útěku do samoty v horách. Kdo četl Kilianovu prvotinu Běhej, nebo zemři, bude překvapen autorovou proměnou z úspěšného sportovce v muže, který si klade otázky po tom, jak úzká je hranice mezi radostí a bolestí, životem a smrtí.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kílian Jornet Burgada (*1987) je španělský skialpinista, ultramaratonec a horolezec. Několikanásobný mistr světa a Evropy ve skialpinismu a skyrunningu. Je známý rychlými výstupy na horské a velehorské vrcholy. Už ve třech letech poprvé vystoupal nad 3000 metrů nad mořem a o několik let později začal závodit ve sjezdovém lyžování, posléze i v běhu, horských kolech, lezení i skialpinismu. Svůj život dělí na letní a zimní sezónu. V létě se věnuje skyrunningu a extrémnímu krosu, v zimě se účastní skialpinistických túr a závodů. Je držitelem desítek rekordů. Za projekt Summits of my life mu National Geographic udělil v roce 2013 prestižní ocenění Dobrodruh roku.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020437266
Autor
Kilian Jornet
Kód zboží
172809
Počet stránek
192
Rozměry
240 x 160 x 16
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2015

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY