Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Neviditelná hranice

Anotace

Člověk se nesmí bát žít. Ani snít. Proč zemřel on, ne já? Proč jsem couvl, místo abych se pokusil ho chytit? Ptá se vynikající skialpinista a skyrunner Kilian Jornet po tragické nehodě Stéphana Brosse. Ví sice, že nemohl kamarádovu pádu zabránit, ale co kdyby… Kniha Neviditelná hranice je i není autobiografická, je i není hlavně o sportu. Legendární sportovec vypráví o přechodu alpského masivu, kamarádově smrti, životní krizi a útěku do samoty v horách. Kdo četl Kilianovu prvotinu Běhej, nebo zemři, bude překvapen autorovou proměnou z úspěšného sportovce v muže, který si klade otázky po tom, jak úzká je hranice mezi radostí a bolestí, životem a smrtí.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kílian Jornet Burgada (*1987) je španělský skialpinista, ultramaratonec a horolezec. Několikanásobný mistr světa a Evropy ve skialpinismu a skyrunningu. Je známý rychlými výstupy na horské a velehorské vrcholy. Už ve třech letech poprvé vystoupal nad 3000 metrů nad mořem a o několik let později začal závodit ve sjezdovém lyžování, posléze i v běhu, horských kolech, lezení i skialpinismu. Svůj život dělí na letní a zimní sezónu. V létě se věnuje skyrunningu a extrémnímu krosu, v zimě se účastní skialpinistických túr a závodů. Je držitelem desítek rekordů. Za projekt Summits of my life mu National Geographic udělil v roce 2013 prestižní ocenění Dobrodruh roku.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020437266
Autor
Kilian Jornet
Kód zboží
172809
Počet stránek
192
Rozměry
240 x 160 x 16
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2015
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let