Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Nová životní kapitola Amy B.

Anotace

Úsměvný román věnovaný všem svobodným matkám na světě…
Kdo tvrdí, že s knihovnicemi je nuda? Amy Bylerová je upracovaná, nedoceněná a (skoro) svobodná matka. Když se však objeví její (skoro) bývalý manžel, pronásledovaný pocitem viny, a nabídne se, že se o děti na nějaký čas postará, Amy váhá. Malá přestávka by jí prospěla, ale dokáže být bez dětí? A co si počnou děti bez ní? Zvládne se o ně jejich otec postarat? Nakonec se nechá přesvědčit a vyrazí z pensylvánského venkova na knihovnickou konferenci do města, které nikdy nespí. Do New Yorku.
Obvykle prakticky založená a zdrženlivá Amy se ve víru velkoměsta dokáže konečně pořádně odvázat. Objevuje sofistikovaný život plný kultury a jiných radostí, jež si dosud odpírala. Zjišťuje, že i svobodná matka si může dopřát trochu zábavy, a ne věnovat veškerý čas dvěma pubertálním dětem. Dokonce se za povzbuzování svých kamarádek odhodlá i k několika schůzkám naslepo. Jedno setkání jí však obrátí život vzhůru nohama. Potká muže, v jehož přítomnosti se jí srdce rozbuší jako splašené. Původně nevinné prázdniny se tak změní ve spletitou hru citů, a jak se léto chýlí ke konci, Amy si uvědomuje, že bude muset učinit nelehké rozhodnutí. Dá sbohem svému starému životu a otevře novou, vzrušující kapitolu? Neztratí ale návratem domů svoje nově objevené já?
Než si však stačí vybrat, nečekaná událost svede oba její světy dohromady a Amy hrozí, že ztratí všechno, o čem kdy snila a co kdy milovala.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kelly Harmsová je spisovatelka, matka a velký snílek. Žije v Madisonu ve Wisconsinu se svým synem Griffinem, chundelatým psem Scoutem a svým milovaným irským manželem Chrisem. Než se přestěhovala na Středozápad, žila v New Yorku a pracovala s mnoha autorkami, které považuje za své hrdinky, jako redaktorka nakladatelství Harper Collins a potom jako literární agentka. Pokud zrovna není ztracená v knize, kterou čte nebo píše, najdete ji na vodě, ve vodě nebo u vody.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788027110575
Autor
Kelly Harmsová
Kód zboží
184641
Počet stránek
360
Rozměry
27 x 146 x 205
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
GRADA Publishing, a. s.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč