Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Jako ve filmu

Anotace

Romance plná hudby a filmů od autorky bestselleru Cinder & Ella.
Nate Anderson právě nastoupil na Newyorskou univerzitu. Pochází z trojčat a zoufale se snaží svých bláznivých a rozdivočelých bratrů zbavit. Poté, co po jejich dalším kousku pohár Nateovy trpělivosti přeteče. Pronajme si první pokoj, který mu přijde pod ruku. Jeho novou spolubydlící se stane Jordan, výstřední dívka z Los Angeles, která věří, že vše, co se v životě přihodí se už stalo v nějakém filmu.
V tomto dojemném příběhu o lásce, přátelství a rodině se Nate s pomocí hollywoodských filmů učí, jak se vypořádat s životem.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kelly Oram studovala na univerzitě zpěv. Miluje baseball a svůj první román napsala v patnácti letech. Jednalo se o příběh o její oblíbené hudební skupině Backstreet Boys, za což si ji její rodina a přátelé dosud dobírají.
Je autorkou young adult romantických dvojdílných sérií V is for Virgin a Cinder & Ella, paranormální tetralogie Supernaturals, sci-fi trilogie Jamie Baker a dalších románů.
Zbožňuje čtení, hodně toho namluví a polevy na dorty jí po lžících. S manželem, čtyřmi dětmi a kocourem jménem Pan Darcy žije na předměstí Phoenixu v Arizoně.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788026910978
Autor
Keely Oram
Kód zboží
183038
Počet stránek
350
Rozměry
30 x 128 x 200
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let