Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Krvavý úplněk

Anotace

Druhý případ policejních vyšetřovatelů Jeppeho Kornera a Anette Wernerové. V Kodani zavládla tuhá zima. Vyšetřovatel Jeppe Korner se právě vrátil z dovolené, jenže dobrá nálada mu dlouho nevydrží – ve sněhové závěji v Orstedsparken je nalezen mrtvý muž a Jeppe dostane případ na starost společně s kolegyní Anette Wernerovou. Policie mrtvého nejprve považuje za umrzlého bezdomovce, ale brzy se ukáže, že jde o známou osobnost zavražděnou brutálním způsobem. Oběť se navíc velmi dobře znala s Jeppeho nejlepším přítelem Johannesem, který najednou jako by se do země propadl… Skrývá svou vinu, nebo mu snad hrozí nebezpečí? Esther de Laurenti, čiperná důchodkyně a Jeppeho stará známá, moc dobře ví, že věci nebývají takové, jaké se zdají. Nezahálí a rozhodne se spustit vlastní vyšetřování, zatímco Jeppe je zatahován stále hlouběji do spletité sítě lží.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Katrine Engberg (*1975) je dánská spisovatelka, tanečnice a choreografka. Autorka převážně populárně-naučné literatury a beletrie.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788026711445
Autor
Katrine Engberg
Kód zboží
174429
Počet stránek
368
Rozměry
213 x 153 x 28
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY