Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Život bez tebe

Anotace

Je možné pracovat na budoucnosti, když jste svázáni minulostí?  Strhující jímavý příběh o síle minulosti a možnostech budoucnosti. Úžasný příběh o lásce a mateřství. 
Zoe se chystá k oltáři se svou životní láskou Ja- miem. Ještě před obřadem dostává zprávu, že její matku Ginu právě zatkla policie. Zoe stojí před nemožným rozhodnutím: má utéct z vlastní svatby a jít matce na pomoc? 
S matkou se už léta nestýká. Dává jí za vinu nešťastné události, před kterými utíká od svých šestnácti let a o kterých nikdo další neví. Teď se jí matka vrací do života, je ale docela jiná, než jak si ji Zoe pamatuje. Gina pomalu, ale jistě ztrácí paměť. Zoe svádí těžký boj s matčinou nemocí. Dokáže se postavit událostem, k nimž došlo před mnoha lety? Podaří se jí najít cestu zpátky k lidem, které má ráda?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Katie Marshová žije s rodinou v jihozápadním Londýně. Dříve pracovala ve zdravotnictví a ve svých knihách se inspiruje statečností lidí, které poznala v nemocnicích a klinikách po celé zemi. Miluje silnou kávu, pocit z prázdné stránky a vždycky se ráda zmocní toustu na manželově talíři. Život bez tebe je její druhý román.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020447128
Autor
Katie Marshová
Kód zboží
183685
Počet stránek
272
Rozměry
24 x 148 x 215
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Nakladatel
Mladá fronta
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč