Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Jedině Neapol

Anotace

Humorná a emotivní kniha mladé Američanky o tom, jak správně žít a vařit po italsku. Katherine přijede do Itálie na stáž a seznámí se s božským Italem, který ji však namísto očekávané první schůzky v kavárně vezme na večeři k rodičům. Katherine a Salvator spolu začnou chodit, ale začátky v cizí zemi nejsou pro Katherine vůbec jednoduché. Naštěstí se jí ujme Salvatorova elegantní matka Raffaella, zděšená jejím životním stylem i kulinářskými schopnostmi, a pomůže jí včlenit se do italské společnosti. Kromě rad a tipů, jak zdůraznit své ženství, ji naučí i vařit – zdravě a s důrazem na kvalitu – a zasvětí ji do tajů italských tradic a kultury. Mezitím Katherine zažívá spoustu příhod – omylem se nachomýtá k dabování lechtivých filmů, učí se vařit chobotnici a nestačí odhánět italské nápadníky. V Itálii je jídlo vedle rodiny tím nejdůležitějším, proto jsou Katherininy příhody doprovázeny recepty, nad kterými se vám budou dozajista sbíhat chutě. A díky podrobnému popisu si je můžete i samy vyzkoušet.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Katherine Wilson je americká herečka a spisovatelka. Narodila se a vyrostla ve Washingtonu, DC. Dosáhla  Magnu Cum Laude a Phi Beta Kappa na Princeton University, kde studovala u Toni Morrisona a Petera Sellarse.  Posledních devatenáct let žije v Itálii. Pracovala v televizi, filmu a divadle. Hrála například ve filmu Nejvyšší nabídka s Geoffrey Rushem a Donaldem Sutherlandem. Bydlí v Římě se svým manželem a dvěma dětmi.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020455604
Autor
Katherine Wilsonová
Kód zboží
173726
Počet stránek
296
Rozměry
185 x 145 x 23
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2019
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč