Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Tisící patro

Anotace

Vzrušující čtení nejen pro fanoušky Super drbny. New York City, jak jste ho nikdy neviděli.K nebi se tyčí tisícipatrová Věž. Zářivá vize budoucnosti, kde je možné vše – pokud se snažíte dost. Vítejte na Manhattanu roku 2118. Uplynulo sto let a New York je město technických novinek a snů. Každý tu něco chce… a každý tu má co ztratit. Bezchybný zevnějšek Ledy Coleové skrývá utajovanou závislost – na droze, kterou neměla nikdy vyzkoušet, a na chlapci, se kterým si neměla nikdy začínat. Nádherný, bezstarostný život Eris Dodd-Radsonové se roztříští na střípky, když její rodinu rozerve bolestná zrada. Rylin Myersová se díky práci v nejvyšších patrech rázem ocitne ve světě, o jakém se jí ani nesnilo… ale bude za tento nový svět a nečekanou lásku muset zaplatit svým starým světem? Watt Bakradi je technický génius s tajemstvím: ví o všech všechno. Ale když je najat, aby někoho špehoval pro dívku z horních pater, zaplete se do složité pavučiny lží. A v tisícím patře nade všemi žije Avery Fullerová, dívka geneticky naprogramovaná k dokonalosti. Dívka, která má zdánlivě vše – a přesto ji trápí jediná věc, kterou nemůže nikdy mít.V prostředí úchvatného pokroku a technického luxusu se pět teenagerů snaží získat své místo na vrcholu světa. Ale z takových výšin vede jen jediná cesta: dolů.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Katharine McGeeová pochází z texaského Houstonu. Vystudovala anglickou a francouzskou literaturu v Princetonu a má MBA ze Stanfordu. O mrakodrapech začala snít v letech, kdy žila v bytě na druhém poschodí v New York City. Později o nich začala psát. Jejím literárním debutem byl román Tisící patro, který se odehrává v roce 2118 ve městě technických novinek, kde se tyčí tisícipatrová Věž.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788025238172
Autor
Katharine McGeeová
Kód zboží
174978
Počet stránek
416
Rozměry
205 x 140 x 32
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2016
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let