Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Tygří žena

Cena 49
Není dostupné
Anotace

Podzim přechází v zimu a život porodní asistentky Cecilie Lundové a její početné rodiny plyne dál, jako by v uplynulém roce ani nedošlo k dramatickým zvratům. Cecilie sice ještě stále chodí do práce, ale už se těší na další přírůstek do rodiny. Jednoho dne však dostane anonymní balíček, ve kterém je kniha se znepokojujícím obsahem, později následují ještě zlověstná pohlednice a výhružný dopis. Zároveň začne podivné vzkazy dostávat i její matka. Je tu snad nějaká souvislost?

 

Kateřina Janouchová (* 1964 Praha, Československo) V deseti letech emigrovala s rodiči (jejím otcem je jaderný fyzik a zakladatel Nadace Charty 77 František Janouch) do Švédska. V osmnácti začala pracovat jako redaktorka v knižním nakladatelství. Překládala z češtiny a časem navázala spolupráci s novinami a časopisy. Od osmdesátých let působí Janouchová jako volná novinářka, píše pro periodika, televizi a rozhlas. Vydala několik románů, knihy o sexu a partnerském soužití a také knížky pro mládež.

Ve Švédsku se stala Kateřina Janouchová známou celebritou, bořící společenské mýty a tabu. Jako novinářka a spisovatelka, která vystupuje často na veřejnosti, rozebírá témata alkoholismu, sexu a v poslední době i migrantů. K tomu stihla vychovat pět dětí, rozvést se, založit vlastní nakladatelství a oponovat mimo jiné švédskému ministerskému předsedovi, čímž získala nálepku „kontroverzní“.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020433572
Autor
Kateřina Janouchová
Kód zboží
167880
Počet stránek
384
Rozměry
33 x 138 x 205
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2014

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY