Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Sesterstvo

Cena 49
Není dostupné
Anotace

Dům rodiny Lundových je na prodej. Poté, co Cecilie odhalila Johnovu nevěru, žijí manželé odloučeně a mají děti ve střídavé péči. Aby Cecilie zahnala stesk po ztraceném rodinném životě a po dětech, vrhá se s o to větší vervou do práce na porodním oddělení a nechává se pohltit dramatickými událostmi, které se tam odehrávají. Její okolí očekává, že dotáhne rozvod do konce a začne znovu, ona sama si to však ještě nestačila pořádně rozmyslet. Život bez partnera a každý druhý týden i bez dětí jí připadá nezvyklý a těžký, s Johnem však oba chodí na partnerskou terapii, díky níž by snad Cecilie mohla být schopna vnést do svého života nový řád.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kateřina Janouchová (* 1964 Praha, Československo) V deseti letech emigrovala s rodiči (jejím otcem je jaderný fyzik a zakladatel Nadace Charty 77 František Janouch) do Švédska. V osmnácti začala pracovat jako redaktorka v knižním nakladatelství. Překládala z češtiny a časem navázala spolupráci s novinami a časopisy. Od osmdesátých let působí Janouchová jako volná novinářka, píše pro periodika, televizi a rozhlas. Vydala několik románů, knihy o sexu a partnerském soužití a také knížky pro mládež.

Ve Švédsku se stala Kateřina Janouchová známou celebritou, bořící společenské mýty a tabu. Jako novinářka a spisovatelka, která vystupuje často na veřejnosti, rozebírá témata alkoholismu, sexu a v poslední době i migrantů. K tomu stihla vychovat pět dětí, rozvést se, založit vlastní nakladatelství a oponovat mimo jiné švédskému ministerskému předsedovi, čímž získala nálepku „kontroverzní“.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020425942
Autor
Kateřina Janouchová
Kód zboží
167892
Počet stránek
344
Rozměry
31 x 139 x 205
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2013

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY