Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Matčino srdce

Cena 49
Není dostupné
Anotace

Blíží se jaro a porodní asistentka Cecilie Lundová je na mateřské dovolené s nejmladší dcerkou Ellen. Babičku Sonju srazí auto a řidič z místa činu ujede. Stará dáma leží v bezvědomí v nemocnici a nikdo neví, jestli se ještě probere. Postupně vychází najevo, že byla kdysi zapletena do zločinu, který dlouho zůstal utajen a jehož odhalení by i dnes, po všech těch letech, mohlo někomu nepříjemně zkřížit plány. A tak se Cecilie pouští do pátrání, které ji zavádí do velmi nebezpečných vod.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kateřina Janouchová (* 1964 Praha, Československo) V deseti letech emigrovala s rodiči (jejím otcem je jaderný fyzik a zakladatel Nadace Charty 77 František Janouch) do Švédska. V osmnácti začala pracovat jako redaktorka v knižním nakladatelství. Překládala z češtiny a časem navázala spolupráci s novinami a časopisy. Od osmdesátých let působí Janouchová jako volná novinářka, píše pro periodika, televizi a rozhlas. Vydala několik románů, knihy o sexu a partnerském soužití a také knížky pro mládež.

Ve Švédsku se stala Kateřina Janouchová známou celebritou, bořící společenské mýty a tabu. Jako novinářka a spisovatelka, která vystupuje často na veřejnosti, rozebírá témata alkoholismu, sexu a v poslední době i migrantů. K tomu stihla vychovat pět dětí, rozvést se, založit vlastní nakladatelství a oponovat mimo jiné švédskému ministerskému předsedovi, čímž získala nálepku „kontroverzní“.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020434708
Autor
Kateřina Janouchová
Kód zboží
167882
Počet stránek
368
Rozměry
32 x 140 x 205
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2015

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY