Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Malé velké zlo

Anotace

Neví, proč po ní jdou. Ale ví, že ji musí zachránit. Dobro i zlo můžou být relativní... Psychologický thriller, příběh dvou žen, které si v sobě nesou pocit křivdy i viny. 
Jenni Walesová odešla po smrti svého spolubojovníka z armády a teď je učitelkou na špatně financované škole. 
Nadšený naivní ředitel, problémové děti, a k tomu má Jenni problém rozpoznat emoce ostatních a ani komunikace není její silnou stránku. Nová práce je pro ni tedy výzvou, ale na druhou stranu jí dává řád a strukturu, o které po odchodu z armády přišla. 
Když si Jenni všimne monoklu na obličeji své studentky, patnáctileté Destiny, začne mít o dívku obavy. Destiny totiž patří mezi zranitelnější žáky. Je sice velice chytrá, ale žije v dětském domově, protože podle sociálních pracovníků je nemožné umístit ji do pěstounské rodiny. 
Obavy se změní ve strach, když Jenni uvidí, že na Destiny před školou čekají dva podezřelí muži. Jenni neví, proč muži po dívce jdou, ale ví, že jí hrozí nebezpečí a potřebuje pomoc. Jenni má pocit, že ostatní dospělí nevěnují hrozbě dostatečnou pozornost, a tak se rozhodne jednat na vlastní pěst. Unese Destiny a je odhodlaná udělat cokoliv, aby ji ochránila.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kate Bradley se mnoho let věnovala práci s lidmi, kteří jsou často odsouváni na okraj zájmu společnosti. Její činnost ji zavedla mezi lidi bez domova, do vězení a psychiatrických léčeben. V současné době se zabývá vzděláváním. Má bakalářský titul v oboru anglická literatura, učitelskou kvalifikaci a absolvovala také kurz tvůrčího psaní. Kate žije v malém pobřežním městě nedaleko Brightonu s manželem a syny.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788074985102
Autor
Kate Bradley
Kód zboží
186462
Počet stránek
352
Rozměry
31 x 138 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2021
Nakladatel
Domino
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let