Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Dívka o půlnoci: Na místě činu zůstal jen pach

Anotace

Napínavý thriller od královny polské krimi.
Policejní psycholožka a bývalá alkoholička Saša Załuská se po absolvování univerzity v Huddersfieldu vrací do rodného Polska, aby zde se svou šestiletou dcerou začala nový život. Stačí ale jeden telefonát, který ji donutí připomenout si démony minulosti a otevřít všechny rány, s nimiž se poslední roky snažila vyrovnat. Tajemná zakázka ji dovede až do klubu Jehla, ovládaného mafií, kde je hned druhý den, o Velikonocích, zavražděn známý písničkář, jeden z majitelů podniku. Zdá se však, že je případ komplikovanější a nitky vedou až do devadesátých let, kdy za tragických okolností zahynuli dva sourozenci. Jak odhalit vraha, když na místě činu zůstane jako důkazní materiál jenom pach? A co všechno se skrývá v jednom starém hitu, jehož autorství je zahaleno tajemstvím?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Katarzyna Bonda je v současnosti nejpopulárnější autorkou kriminálních románů v Polsku. Do polské prózy vnesla nový typ hrdiny – tzv. investigativního psychologa. Je autorkou několika románových bestsellerů, mj. knihy Dívka o půlnoci. Napsala také několik kriminálních dokumentů a učebnici tvůrčího psaní. Profesí je novinářka a scenáristka. Absolvovala žurnalistiku na Varšavské univerzitě, pracovala jako soudní zpravodaj, psala reportáže, zprávy a další publicistické texty. Spolupracovala s nejprestižnějšími novinovými a časopiseckými tituly a s Polskou televizí. V současnosti se věnuje psaní knih a filmových scénářů. Přednáší tvůrčí psaní na Collegium Civitas a na portále Maszynadopisania.pl. Její románový debut Sprawa Niny Frank byl nominován na Cenu velkého kalibru. Kriminální tematice a pachatelům trestných činů se věnuje i ve svých non-fiction knihách.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075650047
Autor
Katarzyna Bonda
Kód zboží
181311
Počet stránek
560
Rozměry
37 x 152 x 216
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let