Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Příliš vysoká očekávání

Anotace

Humorný deník o tom, jak vyrůst v devadesátkách (a nevyrůst z toho všeho). 
Příliš vysoká očekávání – má je moje máma, která v listopadu 1989 vyráží s břichem do průvodu a věří, že z toho neporodí. Má je můj táta, až do porodu ramínek přesvědčený, že budu kluk. A mám je i já, když se těším, že porevoluční svět bude stejně all inclusive jako děloha mé matky. Skončím asi tak spokojená jako řidič sanitky, co nás vezla přeplněnými ulicemi. V éře neomezených možností totiž hrozí hlavně neomezené zklamání – jde to ale brát sportovně, i když jste nesportovní typ!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Karolina Hošek se narodila se v roce 1990 v Hořovicích. První úspěch na poli literatury zaznamenala o dlouhých sedm let později, kdy jí časopis vydávaný obecním úřadem otiskl povídku. Čítala přesně osm vět. Další literární dílo, jehož název ani obsah si nepamatuje, otiskl časopis Vlasta, ale dost možná to byly Květy. Na gymnáziu psala spíš lístečky spolužákům a výmluvy do omluvného listu. Během vysoké školy se dostala k práci v médiích. Mimo jiné například prosadila rubriku módní policie v časopise Filozofické fakulty UK. I přesto ji nechali školu úspěšně dostudovat, žurnalistiku oproti tomu nedokončila. Rok strávila v deníku Blesk, což považuje za větší školu než jakoukoli jinou školu. Odtamtud už pokračovala do televize Prima, kde nejprve otvírala dopisy diváků Josefu Klímovi a později působila jako reportérka zpravodajství a moderátorka. Také si tam našla manžela Pavla. V současnosti se věnuje především synovi Vašíkovi. V psaní bude ráda pokračovat, pokud jí to dovolí Vašík, manžel, povinnosti u plotny a práce v televizi.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788026718406
Autor
Karolina Hošek
Kód zboží
185842
Počet stránek
272
Rozměry
30 x 125 x 192
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
Albatros Media a. s. Motto
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč