Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Všechny barvy noci

Anotace

Vždycky záleží na tom, jak se díváš… Úchvatný příběh o odhodlání, rodinných poutech, vztazích i neobyčejné lásce za okolností, které většina z nás nikdy nepozná. 
Pětatřicetiletý tenisový trenér Vincent má přijít během čtyř týdnů nečekaně a rychle o zrak. Co má s tak zdrcující diagnózou dělat? Jak se má vyrovnat s tím, že už nebude moci dělat milovanou práci? Má snad zapomenout na všechny své plány? A o koho v této chvíli může opravdu opřít? 
Když se ve světě kolem něj začne smrákat a okolí se promění v překážkovou dráhu, nachází Vincent útěchu na venkově, ve starém dědečkově domě, kde kdysi prožil tolik šťastných chvil. Objevuje pomalý způsob dědečkova života, potkává se s místními lidmi a uvědomuje si sílu všech ostatních smyslů. Nachází opravdové přátelství a lásku a s tím i sílu a chuť prožít každý další den.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Karine Lambertová je belgická spisovatelka a fotografka. Na svých snímcích zachycuje významné emotivní momenty ze života: výbuchy smíchu, chvíle smyslnosti, něžnosti, uvědomění. Knihy vždy milovala a toužila psát své vlastní. V obou oblastech své tvorby se vždy zabývá tématy, která jsou pro ni velmi osobní. Román Dům žen bez mužů jí v roce 2014 vynesl ocenění Saga Café Prize za nejlepší debut. Od té doby stihla napsat tři další knihy, které byla přeloženy do třinácti jazyků a vyšla v pětadvaceti zemích.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788076251380
Autor
Karine Lambertová
Kód zboží
186124
Počet stránek
272
Rozměry
23 x 127 x 200
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
Metafora
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč