Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Ženy v poklusu

Anotace

Pátrání po milence vlastního otce a odhalená rodinná tajemství můžou dát do pohybu i vztahy veskrze současné, v romanci ze současné Paříže. 
Justine je stejně jako mnoho jejích stejně starých kamarádek neustále v běhu; hektický život v Paříži, práce i malá dcerka ji vytěžují na maximum. Je rozvedená a na hledání vztahu nemá čas, i když by ve skrytu duše o nějaký stála. Jedinou útěchu nalézá v Nanteil, venkovském městečku, kde vyrůstala a kde má dodnes kamarádky, se kterými se navzájem podporují. Právě přítelkyně jí pomáhají vrátit se zpátky ke svým kořenům, odhalit rodinná tajemství a snad najít i cestu k novému vztahu.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Julie Printzacová se narodila v roce 1966 ve Ville d’Avray blízko Paříže. Vystudovala historii a poté strávila rok v Londýně, kde získala magisterský titul. Pracovala v nakladatelství Fayard a od roku 1996 v nakladatelství Rivages, kde se věnovala zahraniční literatuře. V roce 2002 se vydala jako dobrovolnice na tři měsíce do Ghany. Po návratu s rozhodla odejít z Rivages a nastoupila do nakladatelství sídlícího v senegalském Dakaru.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024938189
Autor
Julie Printzacová
Kód zboží
183977
Počet stránek
248
Rozměry
21 x 133 x 207
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
Ikar
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let