Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Hedvábný strom

Cena 79
Není dostupné
Anotace

Historický román. Impozantní dobrodružství dvou přátel za získáním nejstřeženějšího tajemství Číny.
Řím 549 našeho letopočtu. Kupec Nicander a legionář Marius jsou nuceni uprchnout z města, a tak utíkají za novým životem do Konstantinopole. Odhodláni jít štěstí naproti, vymyslí několik zdánlivě neuskutečnitelných plánů, jak vydělat velké peníze. To se nakonec povede, když dají šanci tomu nejúžasnějšímu z nich. Vyzbrojeni odvážným nápadem ukrást drahocenné tajemství výroby hedvábí z daleké země Seres (Číny), se Nicander a Marius vydávají na děsivou i poučnou cestu zcela neznámou krajinou. Nejdřív však musí ošálit mocného panovníka impozantní Byzantské říše Justiniána. Nicander a Marius v příběhu plném dobrodružství čelí nebezpečí nejvyššího řádu a zjišťují, že v Římské říši není nic tak, jak se zdá.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Julian Stockwin (*1944, Basingstoke, Hampshire, Anglie ) je britský spisovatel. Patří mezi nejprodávanější autory dobrodružných historických románů. K dnešnímu dni má na kontě celkem šestnáct titulů z plánovaných jedenadvaceti knih populární námořnické řady Kydd. Při psaní může čerpat z bohatých osobních zkušeností. Ve čtrnácti letech jej otec poslal k Indefatigable, na drsnou námořní akademii, v marné snaze vyléčit syna z jeho dětské lásky ke všemu, co jakkoliv souviselo s nedozírnými oceány. To však mladého Juliana jen utvrdilo v jeho odhodlání strávit život na moři. V patnácti letech se přihlásil do řad Royal Navy. Po přesídlení rodiny byl přeložen k Australskému královskému námořnictvu, v jehož službách strávil osm let a poznal velký kus světa včetně Dálného východu. V současné době se plně věnuje psaní a žije v britském Plymouthu se svou ženo Kathy.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788072438792
Autor
Julian Stockwin
Kód zboží
179756
Počet stránek
424
Rozměry
211 x 150 x 40
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY