Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

Thriller ostrý jako skalpel.
Doktorka Jessie Tesková nastupuje do nové práce na patologii v San Francisku. Přeje si jen začít znovu. Když ale zjistí, že za podezřelým případem smrtelného předávkování se podle všeho skrývá úkladná vražda, pouští se do pátrání, které ohrožuje nejen její kariéru, ale i život.
Za podezřelým případem smrtelného předávkování se skrývá něco zlověstného.
San Francisco mělo pro Jessie znamenat nový začátek – příležitost zbavit se břemene trpké minulosti v Los Angeles. Realita však vypadá jinak: je přetížená, špatně placená a pracuje v zanedbané pitevně. Navíc jediné bydlení, které sehnala, je ve stísněném vagonu odstavené lanové tramvaje, předělaném na obydlí ve městě věčně utopeném v mlze. A když po pitvě ženy, která na první pohled zemřela na předávkování drogami, postupně vyjde najevo, že extrémně velká dávka heroinu v krvi měla zamaskovat vraždu, je to pro ni začátek další noční můry.
Jakmile se pokusí věnovat případu důkladněji, setká se s nelibostí nadřízeného a z jeho reakce vycítí, že si přeje, aby celou záležitost rychle uzavřela. Je však rozhodnutá dopátrat se pravdy, a poté, co na jejím pitevním stole přistanou další mrtví, kteří by mohli s případem nějak souviset, už není cesty zpět.
Vzdor dobře míněným radám kolegů i maskovaným výhrůžkám shora nepřestává svůj případ rozplétat a stopy ji k jejímu překvapení vedou tam, kde by je nejméně čekala – do vlastních řad… a také do neznámých vod virtuální měny a nových technologických firem, které v rychle se měnícím San Francisku rostou jako houby po dešti.
Autopsie znamená doslova „na vlastní oči“ a Jessie Tesková nehodlá přestat, dokud vlastníma očima nespatří pravdu – i za cenu rizika, že by mohla skončit na pitevním stole ona sama.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dr. Judy Melineková vystudovala Harvard a Kalifornskou univerzitu v Los Angeles. Devět let pracovala jako soudní lékařka v San Francisku. Dnes je soudní patoložkou v Oaklandu a kromě toho vede poradenskou a vzdělávací firmu PathologyExpert.


Thomas J. Mitchell, spisovatel a manžel Judy Melinekové, vystudoval angličtinu a Harvardu a poté pracoval ve filmovém průmyslu, dokud se nestal „otcem v domácnosti“ a nezačal se na plný úvazek věnovat péči o jejich tři děti.

Společně napsali vzpomínkovou knihu Řez do tuhého – Dva roky, 262 mrtvol aneb vzpomínky soudní lékařky, která se propracovala až do žebříčku bestsellerů deníku New York Times, a také dvě detektivky s prvky thrilleru První řez a Příčný řez, s hlavní hrdinkou Jessie Teskovou.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788076251205
Autor
Judy Melineková , T.J. Mitchell
Kód zboží
182897
Počet stránek
368
Rozměry
36 x 132 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč