Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Kód 1

Anotace

Provokativní mysteriozní román.
Nachází se hrob Ježíše Krista skutečně v Izraeli? Mohl Ježíš působit v Indii a v Kašmíru? Jozef Banáš ve svém novém románu Kód 1 boří zažitá dogmata a pilíře, na nichž stojí katolická církev. Hlavní hrdinka románu Marika onemocní rakovinou. Dojde k závěru, že tradiční medicína jí již nemůže pomoct a věří v zázrak. Společně se svým manželem Martinem se odhodlá odjet do Izraele a u předpokládaného hrobu Ježíše Krista čekat na zázrak. Netuší však, že cesta za uzdravením ji zavede i do exotičtějších míst a půjde jí při tom o život i daleko dramatičtějším způsobem. Některá tajemství totiž musí zůstat skrytá, a významní hráči na šachovnici světa jsou pro jejich zachování schopni čehokoli… Pokud jste s napětím přečetli román Kód 9, určitě sáhnete i po jeho volném pokračování.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jozef Banáš (1948) je spisovatel, o kterém kritika říká, že do vlaku velké slovenské literatury naskočil v plné rychlosti – a to ne do vagonu, ale přímo na lokomotivu. Všechny jeho po roce 2006 publikované knihy se staly bestsellery. Úspěch je to o to větší, že se jedná o knihy s vážnou společenskou, politickou a náboženskou tematikou. Patří k nejpřekládanějším slovenským autorům a v českém překladu jste se mohli seznámit už s jeho hitem Kód 9.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024259888
Autor
Jozef Banáš
Kód zboží
179234
Počet stránek
432
Rozměry
212 x 152 x 30
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 5000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 59 Kč
  • Na trhu již 25 let