Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Vstát znovu se slepicema

Anotace

Vtipná, provokativní a zároveň dojemná kniha. „Hlava XXII“ ze světa zubařů. 
Paul O’Rourke má slušnou zubařskou praxi a k ní ještě slušnější krizi středního věku. Anebo, řečeno jednodušeji, neví, co sám se sebou: nesnáší stroje a přístroje, ale miluje svůj iPhone; zuřivě fandí Red Sox, ale každé jejich vítězství mu způsobí depresi; rád by byl ateistou, ale pořád se té víry nějak ne a ne pustit. A když si někdo přisvojí jeho totožnost a začne si jeho jménem zakládat pohoršující webové stránky a účty na Facebooku a Twiteru, najednou mu přestane být jasné, kdo vlastně je. A pátrání po podvodníkovi ho postaví před otřesnou otázku, jestli to vlastně ten padouch nevzal za lepší konec než on sám, jestli „ten druhý“, vlastně není lepší Paul O’Rourke než on. 
Třetí román amerického autora, který se v posledních letech prosazuje jako jeden z nejvýraznějších literárních hlasů své generace.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Joshua Ferris (*1974) vystudoval anglistiku a filozofii na University of Iowa. Literárně debutoval roku 1999 v periodiku Iowa Review povídkou Mrs. Blue. Románem Vstát znovu se slepicema se probojoval do užší nominace na prestižní Bookerovou cenu a získal Mezinárodní cenu Dylana Thomase.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020436023
Autor
Joshua Ferris
Kód zboží
185237
Počet stránek
304
Rozměry
20 x 148 x 215
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2015
Nakladatel
Mladá fronta
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč