Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Překroč ten stín!

Anotace

Můžeme žít v pohodlných mantinelech, v sociální bublině, mezi svými, anebo překročit svůj stín a utkat se s jiným světem, tolik odlišným od toho našeho. O to se pokoušejí hrdinové této povídkové knihy. Autor, povoláním kardiolog, nás provádí operačními sály, katetrizační laboratoří, ale také dramaty odehrávajícími se ve sportovní hale nebo v okolí Mt. Everestu. Tahle prostředí důvěrně zná a své hrdiny zde vystavuje těžkým zkouškám, jejichž důsledky si ponesou po zbytek života. Většina z nich uspěje a svůj stín překročí, ne vždy se to však podaří bez ztrát. Ale přesně tak to v životě chodí. Překroč ten stín! je knihou o lidech, kteří se po krátkém váhání rozhodnou vzít život do vlastních rukou.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Josef Veselka (* 23. března 1965, Praha) je český lékař se specializací v kardiologii. Zaměřuje se především na intervenční kardiologii, kardiomyopatie a zobrazovací metody v kardiologii. Od roku 2004 je přednostou Kardiologické kliniky 2. LF a FN Motol. V roce 2009 byl členem konzilia lékařských expertů, kteří pečovali o zdraví Václava Havla. Byl spoluzakladatelem NF Neuron, v němž po dobu šesti let pracoval, z čehož byl tři roky předsedou Správní rady.  Od roku 2015 je autorem komentářů v Hospodářských novinách. V roce 2017 začal s týdenním psaním sloupků do páteční přílohy Hospodářských novin (Ego) a pro server iHNed a ve stejném roce mu vyšla jeho první beletristická kniha povídek s názvem  Překroč ten stín.

 


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788087260890
Autor
Josef Veselka
Kód zboží
168976
Počet stránek
196
Rozměry
18 x 130 x 196
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY