Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Chcete se v životě prosadit?

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

Jak přežít v životní džungli. 
Skoro každý by chtěl být v něčem úspěšný - lišíme se jen předmětem svého zájmu. Jeden se chce uplatnit v práci, druhý v zájmové nebo společensky prospěšné činnosti. Další jako vzorná matka dětí, student, kuchař, babička obdivovaná vnoučaty. Nebo třeba jako umělec, zahradník, profesionální hráč pokeru, youtuber, jen si račte vybrat. Na věku, pohlaví, národnosti, náboženské či jiné orientaci nezáleží. Jde o to se prostě uplatnit a nás zajímá jak toho dosáhnout. Vždyť v té spletité džungli rozdílných představ, zájmů a možností to není vůbec snadné. Proto dostáváte do rukou tuto knihu, která se snaží podívat na věc pohledem, o němž vás možná dosud nenapadlo uvažovat.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Josef Hlavička pracoval celý svůj aktivní život s lidmi, a to jak v různých oblastech činností, tak na různých pozicích. Zajímaly ho v této souvislosti problémy, které život lidem přináší, a způsoby, jimiž se lidé s těmito problémy snaží vyrovnávat. Své poznatky, zkušenosti a praktické náměty z toho promítl do svých několika knih: O životní moudrosti aneb Jak žít s lehkostí a vtipem, Život jako hra i umění, Co nám nejvíce komplikuje život, Myšlenky plné energie a Lehké povídání o nelehkých věcech. Dalšími zájmy autora jsou cizí jazyky, cestování, historie, zeměpis a hudba.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020618795
Autor
Josef Hlavička
Kód zboží
185390
Počet stránek
224
Rozměry
20 x 152 x 210
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
NAŠE VOJSKO - knižní distribuce s.r.o.

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč