Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Najdi svoje štěstí

Cena 59
Není dostupné
Anotace

Všichni lidé touží po štěstí. Samozřejmě lze použít jiná slova, můžete říct, že chcete bohatství, moc či lásku, ale proč to chcete? Protože si myslíte, že kdybyste měli bohatství, lásku či cokoliv jiného, byli byste skutečně šťastní. Výzkumy bohužel dokazují, že nic z toho vás šťastnějšími neučiní. Autor, psycholog Jonathan Robinson, známý svým účinkováním v pořadech Oprah Winfreyové, vás seznámi s účinnými a jednoduchými technikami, které zlepší kvalitu vašeho života a nasměrují vás k vytyčeným cílům.

1. Kvalitní vztahy s větším množstvím přátel.

2. Pochopení svého počínání

3. Radost z práce či aktivity, kterou se zabýváte.

4. Vděčnost za prostá potěšení a vychutnávání si těchto potěšení do sytosti.

5. Vytváření a dosažení cílů, které zvyšují kvalitu života.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jonathan Robinson je psychoterapeut, autor deseti knih a profesionální řečník ze severní Kalifornie. Praktickými metodami oslovil přes 250 milionů lidí po celém světě a jeho práce byla přeložena do 47 jazyků. Články o Jonathanovi se objevily v USA Today, Newsweek a Los Angeles Times, stejně jako desítky dalších publikací. Kromě toho se Robinson účastnil četných vystoupení v pořadu Oprah a CNN a dalších národních televizních diskusních pořadech. Strávil přes 35 let studiem nejpraktičtějších a nejúčinnějších metod pro osobní a profesní rozvoj.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788026405122
Autor
Jonathan Robinson
Kód zboží
172489
Počet stránek
176
Rozměry
17 x 154 x 212
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2014

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY