Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Spřízněné duše

Anotace

Originální a čtivý thriller vás uvede do světa, ve kterém technologie rozboru DNA umí určit, pro koho jste byli geneticky stvořeni.
Jak daleko byste byli ochotni zajít, abyste našli toho pravého? Existuje někde váš dokonalý protějšek? A co když ho můžete najít díky novému vědeckému objevu?
Průlomová metoda hledání ideálního partnera se rozšíří po světě, v databázi je miliarda lidí. Touto cestou ovšem nejen vznikají nové páry, ale dochází i ke spoustě rozchodů. Co to přinese objeviteli genu? A co teprve změněná realita v rukou psychopata? Zdá se, že ani spojení skrze DNA člověku nezaručí štěstí.
Hledání partnera nikdy nebylo jednodušší, ale ani nebezpečnější!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

John Marrs pracuje v Londýně jako novinář na volné noze. Posledních dvacet let dělá rozhovory s celebritami ze světa televize, filmu a hudby pro noviny, časopisy a internetové magazíny včetně Guardian Guide a Guardian Online, Total Film, Huffington Post, Emipre, Q, GT, The Independent, S Magazine a Company. Marrsův třetí román Spřízněné duše následuje po dvou úspěšných knihách, Nesprávní hrdinové a Vítejte, ať už jste kdekoliv.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075058355
Autor
John Marrs
Kód zboží
182634
Počet stránek
472
Rozměry
45 x 150 x 212
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč