Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Tyrani a králové I.: Šakal z Naru

Anotace

Válečná fantasy o dávných zemích a legendárních národech, zavlečených mocnými králi do krvavých válek o velkolepé trůny.
Mohutná císařská vojska vyrážejí na pochod a za řinčení mečů neohrožených rytířů se trůn Lucel-Loru otřásá v základech. Skvělá smrtící technologie císařství se střetává s mocnou magií legendárního vůdce Tharna a o vítězi strašlivé bitvy je záhy rozhodnuto. Jednotky prince Richiuse, kterého jeho nepřátelé nazývají Šakal, jsou v krvavých masakrech rozdrceny. Obávaný válečník se vrací domů poražen.
Císař však porážku odmítá přijmout. Richius dostává ještě poslední šanci postavit se proti úhlavním nepřátelům království a rozsévat smrt v jejich řadách. Vražedná mašinérie se znovu dává do pohybu a do hry mezi magií a vědou vstupuje nový strašlivý hráč – protože není nic nebezpečnějšího než zoufalý a ke všemu odhodlaný muž…

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

John Marco se narodil a vyrůstal na Long Islandu ve státě New York. Od mládí četl fantastické a dobrodružné příběhy. Zásadní vliv na něj měla díla J.R.R. Tolkiena, Michaela Moorcocka a Mariona Zimmer Bradleyho. Jeho první série Tyrani a králové je výrazem jeho zaujetí epickou literaturou a vojenskou historií. Předtím, než se stal fantasy spisovatelem, John pracoval jako technický spisovatel v různých průmyslových odvětvích, včetně letectví, počítačové techniky, a zabezpečovacích zařízení. Už jeho první román, The Jackal of Nar (1999) se stal bestsellerem žánru.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788086139616
Autor
John Marco
Kód zboží
178299
Počet stránek
516
Rozměry
175 x 106 x 36
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2001

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 6000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 59 Kč
  • Na trhu již 25 let
Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY