Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Zlatý věk

Anotace

V deset tisíc let vzdálené budoucnosti jsou lidé rovni bohům, nesmrtelní a téměř všemocní, schopni vytvořit nová slunce a znovu obnovit lidské tělo i mysl. Faeton z domu Radamantů objeví ve své minulosti prázdné místo, celá staletí paměti vymazaná vládci slunečního systému. Při pokusu získat vzpomínky zpět proti němu stojí celá společnost Zlaté ekumeny. Stejně jako jeho mýtický jmenovec vzlétl Faeton příliš vysoko a byl svržen zpět. Dopustil se jediného nedovoleného činu v utopicky založeném vesmíru. A nyní musí objevit čím se provinil - a kým ve skutečnosti je. Musí najít svou minulost a změnit budoucnost celého lidstva.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

John C. Wright - americký autor fantastiky, narozen 22. 10. 1961. Je původem z vojenské rodiny a v mládí se musel často stěhovat. V roce 1984 dokončil studium filosofie s vedlejším oborem matematika. V roce 1987 absolvoval na právech, ale oboru se nikdy déle nevěnoval, místo toho začal po změně několika zaměstnání pracovat jako žurnalista. Dnes žije spolu s rodinou ve Virginii, za manželku má spisovatelku L. Jagi Lamplighterovou.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788071932277
Autor
John C. Wright
Kód zboží
175840
Počet stránek
384
Rozměry
185 x 118 x 28
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2007
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let