Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Poslední strážce věčnosti

Anotace

Mladý Galen Waylock je posledním strážcem snové brány, za níž vyčkává prastaré zlo lačnící po světě lidí. Galenova rodina ji střežila po tisíc let a snášela posměch světa, který tuto hrozbu pustil z hlavy coby pouhý mýtus. Nyní se v hlubinách probouzejí přisluhovači Temnoty a dlouhé, předlouhé roky služby jsou u konce. Zdá se, že Galenova trpělivá oddanost se vyplatila. Ale vše je jinak. Novodobé ideály lidské důstojnosti a svobody se takzvané Moci Světla nezamlouvají. Ať už v konečné válce mezi temnotou a světlem zvítězí kdokoli, lidstvo bude odsouzeno buď ke shovívavému, anebo zlovolnému područí. A tak Galen volí třetí možnost: nechá spící Bojovníky Světla dřímat. Zapovězených čarovných zbraní se chopí on sám se svými společníky. Následují zrady, vraždy a pohromy. Smrtelníci musí čelit houstnoucí Temnotě bez pomoci.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

John C. Wright - americký autor fantastiky, narozen 22. 10. 1961. Je původem z vojenské rodiny a v mládí se musel často stěhovat. V roce 1984 dokončil studium filosofie s vedlejším oborem matematika. V roce 1987 absolvoval na právech, ale oboru se nikdy déle nevěnoval, místo toho začal po změně několika zaměstnání pracovat jako žurnalista. Dnes žije spolu s rodinou ve Virginii, za manželku má spisovatelku L. Jagi Lamplighterovou.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788071933083
Autor
John C. Wright
Kód zboží
175830
Počet stránek
296
Rozměry
200 x 130 x 24
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2010

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY