Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Mlhy věčnosti

Anotace

Mladý Galen Waylock je posledním strážcem snové brány, za níž vyčkává prastaré zlo lačnící po světě lidí. Galenova rodina ji střežila po tisíc let a snášela posměch světa, který tuto hrozbu pustil z hlavy coby pouhý mýtus. Dokonce i Galenův otec se zřekl svého postu. Vzdal se víry v jiný svět, opustil Věčnost i liduprázdné mainské pobřeží a cestoval po světě jako voják. Ale ve snovém světě zazněl bez povšimnutí varovný zvon. Nyní se v hlubinách probudili přisluhovači Temnoty a dlouhé, předlouhé roky služby dospěly ke konci. Do našeho světa vtrhlo vojsko bájných nestvůr a Galen s přáteli s nimi začali bojovat. Kvůli bitvě s nesmírnou temnotou se vrátil dokonce i jeho otec. Síly světla se shromáždily ve Věčnosti, a ta musí nápor ustát, jinak bude vše ztraceno.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

John C. Wright - americký autor fantastiky, narozen 22. 10. 1961. Je původem z vojenské rodiny a v mládí se musel často stěhovat. V roce 1984 dokončil studium filosofie s vedlejším oborem matematika. V roce 1987 absolvoval na právech, ale oboru se nikdy déle nevěnoval, místo toho začal po změně několika zaměstnání pracovat jako žurnalista. Dnes žije spolu s rodinou ve Virginii, za manželku má spisovatelku L. Jagi Lamplighterovou.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788071933564
Autor
John C. Wright
Kód zboží
176294
Počet stránek
352
Rozměry
200 x 130 x 25
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2012
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let