Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Fénix Vítězný

Anotace

Fénix Vítězný je pokračováním románu Zlatý věk, a tedy i součástí velkolepé kosmické ságy napsané v té nejlepší tradici Rogera Zelaznyho či Jacka Vance (s nádechem invence ve stylu Cordwainera Smithe). V závěru prvního dílu se z Faetena z Domu Radamantů stává vyhnanec zbavený všeho vlivu a výsad. Vydává se na cestu transformovanou Sluneční soustavou, v níž byl Jupiter proměněn ve druhé slunce, zatímco Mars a Venuše byly terraformovány, aby mezi nesmrtelnými lidmi, inteligentními stroji a bizarními životními formami pátral po ztracené paměti a vlastním místu ve společnosti. Stagnující lidstvo hodlá vyburcovat na cestu vzhůru ke hvězdám, a tak je jeho hlavním cílem získat zpět skvostný hvězdolet, Fénixe Vítězného, nejúžasnější vesmírnou loď, jaká byla kdy sestrojena, a odletět s ní vstříc vesmírným dálavám.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

John C. Wright - americký autor fantastiky, narozen 22. 10. 1961. Je původem z vojenské rodiny a v mládí se musel často stěhovat. V roce 1984 dokončil studium filosofie s vedlejším oborem matematika. V roce 1987 absolvoval na právech, ale oboru se nikdy déle nevěnoval, místo toho začal po změně několika zaměstnání pracovat jako žurnalista. Dnes žije spolu s rodinou ve Virginii, za manželku má spisovatelku L. Jagi Lamplighterovou.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788071933038
Autor
John C. Wright
Kód zboží
175857
Počet stránek
304
Rozměry
185 x 118 x 26
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2010

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 5000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 59 Kč
  • Na trhu již 25 let