Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Sigrid: Sága Valhally

Anotace

Hra o trůny ze švédského prostředí.
Sňatek urozené Sigrid s králem Erikem má být pojistkou míru uzavřeného mezi rody Götů a Sveů soupeřícími na švédském území. Sigrid však před sňatkem udělá něco nepředstavitelného a celému jejímu národu hrozí záhuba. Zachránit jej může jedině nejmocnější z bohyní, Freya, za svou pomoc však požaduje krutou oběť. Příběh Sigrid Hrdé, královny, která vystupuje v severských ságách jako manželka švédského krále Erika Vítězného a potom dánského krále Svena Vidlího Vouse. Ponořte se do dob, kdy na Severu vládli legendární králové a královny, Vikingové sváděli krvavé boje s křesťany a mezi smrtelníky se procházely mocné bohyně a kněžky.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Johanne Hildebrandtová je švédská novinářka a válečná dopisovatelka. Kromě toho, že píše pro největší skandinávský deník, také produkuje televizní dokumenty a napsala dvě non-fiction knihy o balkánských válkách, Gorazde (Goražde) a Blackout (Zatemnění). Její beletristický debut, trilogie z doby bronzové, se skládá ze tří víceméně samostatných knih: Freya, Idun a Sága z Valhally. Rozpětí mezi daty vydání prvního a třetího dílu této ságy tvoří pouhé dva roky.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788072438273
Autor
Johanne Hildebrandtová
Kód zboží
179254
Počet stránek
400
Rozměry
210 x 150 x 39
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2015

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 5000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 59 Kč
  • Na trhu již 25 let