Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

The Story of Heidi/Heidi, děvčátko z hor A1-A2

Anotace

Když malá Heidi osiří, je poslána do Alp žít se svým podivínským dědečkem. Život v horách si zamiluje, hraje si na slunci a vyrůstá obklopená čistou přírodou. Její život se ale náhle změní, když je přinucena žít ve městě. Najde si tam novou kamarádku, ale po životě v horách se jí začne stýskat. Dokáže najít cestu zpátky tam, kam patří?

Anglicko-český zrcadlový text pro začátečníky.

When little Heidi orphaned, she is sent to the Alps to live with her geeky grandfather. He loves life in the mountains, plays in the sun and grows up surrounded by pure nature. But her life suddenly changes when she is forced to live in the city. He finds a new friend there, but she begins to miss her life in the mountains. Can he find his way back to where he belongs?

English-Czech mirror text for beginners.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Johanna Spyriová (1827-1901) byla švýcarská spisovatelka knih pro děti. Jako čtvrtá ze šesti dětí, vyrůstala na hospodářství svého otce venkovského lékaře.Po studiu na venkovské škole a soukromém doučování farářem, se dostala na tři roky do Zürichu, kde studovala cizí jazyk a hudbu. Poté odešla na jeden rok do penzionu v Yverdonu. Od roku 1845 vyučovala doma svojí mladší sestru a věnovala se studiu literatury. V roce 1852 se provdala za Bernharda Spyriho a odešla s ním do Zürichu. Tehdy začala psát příběhy o životě na vesnici. Její první kniha pro děti s názvem List na Vroniho hrobě vyšla v roce 1871. V roce 1880 jí vyšla kniha Heidi, děvčátko z hor.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075476081
Autor
Johanna Spyriová
Kód zboží
180205
Počet stránek
64
Rozměry
198 x 130 x 5
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2021
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč