Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Čarovný les

Anotace

Kniha antistresových omalovánek Johanny Basfordové, grafičky a ilustrátorky, jejíž omalovánky se po celém světě prodávají po milionech kusů.
Těm, kteří si potrpí na výjimečnou kvalitu přináší toto exkluzivní vydání výběr 20 nejoblíbenějších obrázků z Čarovného lesa, tentokrát ve velkém formátu na velmi kvalitním, silném papíře a se speciální vazbou, která vám umožní jednotlivé listy snadno vyjmout a zarámovat.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Johanna Basfordová (*1983) je britská ilustrátorka, jejíž nejoblíbenější technikou je perokresba. V roce 2005 absolvovala Vysokou školu umění a designu (Duncan Jordanstone College of Art and Design) se zaměřením na textilní design a specializaci na sítotisk. Žije a pracuje v Aberdeenshire, kde vlastní malé studio v přestavěném statku s velkými okny, kde má výhled na okolní pole. Ráda vytváří fantazijní světy plné rostlin, stromů a drobných živočichů a inspiruje se přírodou v okol í svého venkovského domova ve Skotsku.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788027102198
Autor
Johanna Basford
Kód zboží
181289
Počet stránek
40
Rozměry
9 x 250 x 330
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2016
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let