Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Láska mezi písmenky

Anotace

Romantický pohádkový příběh z pera bestsellerové autorky Jodi Picoultové.
Co by se stalo, kdyby se princ z pohádky ocitl v našem světě a musel třeba chodit do školy? A naopak, co by obyčejný kluk dělal v pohádkovém příběhu?
Šestnáctileté Delilah se povedlo nemožné – dokázala vytáhnout okouzlujícího prince ze stránek oblíbené pohádky a vyměnit ho za svého kamaráda Edgara. Setkat se tváří v tvář s Oliverem bylo jako kouzlo, ale co s takovým princem v našem světě? Přece jen tu máme trochu jiná pravidla, a tak se Oliver musí stát obyčejný klukem a začít chodit do školy, i když ani neví, jak se přechází přes ulici. Zato Edgar se musí vypořádat s rolí chrabrého prince, jehož život se při každém čtení opakuje.
Hranice mezi stránkami knihy a skutečností je sice průchozí, ale může najít princ z pohádkového příběhu svůj šťastný konec v našem světě?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jodi Picoultová se narodila a vyrůstala v Nesconsetu na Long Islandu, její rodina se přestěhovala do New Hampshire, když jí bylo 13 let. Svou první knihu napsala v pěti letech. Později vystudovala tvůrčí psaní na univerzitě v Princetonu. Ihned po škole vystřídala celou řadu pracovních míst, mezi které můžeme zařadit také editaci učebnic pro výuku anglického jazyka. Dále získala magisterský titul v oboru vzdělávání na Harvardu. Svou spisovatelskou kariéru psaním o DC komiksu Wonder Woman. Její kniha Nineteen Minutes, což byla novela o střelbě na škole, se stala hitem podle žebříčku New York Times Best Seller. Po celém světě se prodalo více než 14 milionů jejích knih. Společně se svým manželem a třemi dětmi žije v Hanoveru v New Hampshire.

Samantha van Leerová je dcerou bestsellerové autorky Jodi Picoultové - právě s ní se podílela na vzniku dvou úspěšných knížek: Mezi řádky a Láska mezi písmenky.
V současnosti navštěvuje Vasar College a jejím hlavním oborem je psychologie, konkrétně se specializuje na vývojovou psychologii.
Spolu s Jodi mají čtyři psy: Alvina, Harveyho, Dudleyho a Olivera.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075441126
Autor
Jodi Picoultová , Samantha van Leerová
Kód zboží
179662
Počet stránek
368
Rozměry
206 x 140 x 35
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 59 Kč
  • Na trhu již 25 let