Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Tvůrci náhody

Anotace

Originální a nesmírně čtivý román, který vás nechá napnuté až do konce a přinutí vás zamyslet se nad tím, jaký by váš život mohl být, kdyby… Že láska rozhodně není náhoda, rozkrývá hravý román pro inteligentní romantiky. Co kdyby nešťastně rozlitá káva na stolku v restauraci, vlak, co vám právě ujel, nebo nalezený výherní los nebyly dílem náhody, ale naopak velmi detailně promyšlenou akcí? A co když takové zdánlivě banální příhody způsobí, že váš život nabere nový směr? Na svědomí je mají Tvůrci náhody, k nimž patří i Guy, Emily a Eric. Tři napohled obyčejní mladí lidé pracují pro tajnou organizaci a vytvářejí drobné změny v běhu světa, které mají nedozírné důsledky. Když se dostane Guyovi do rukou nové pověření, tuší, že má před sebou nejtěžší a nejnebezpečnější náhodu, jakou kdy dostal na starost. Ale ani Tvůrce náhody nemůže tušit, kam ho osud zavede a jaká je skutečná povaha štěstěny, svobodné vůle a opravdové lásky.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Joav Blum (1978) je jedním z nejúspěšnějších izraelských autorů. Po kladném ohlasu svých knih se rozhodl jít osudu naproti, román Tvůrci náhody nechal přeložit do angličtiny a vydal ho vlastním nákladem. Nadšení čtenářů i recenzentů vedlo až ke smlouvě s nakladatelstvím St. Martin Press a prodejem práv do dalších deseti zemí. Téměř pohádkový příběh byl završen adaptací románu pro film. Blum je ve svém civilním životě softwarovým vývojářem a rád říká, že psaní počítačového kódu se od románu zas tolik neliší. Žije v Izraeli s manželkou a dcerou.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024935782
Autor
Joav Blum
Kód zboží
175847
Počet stránek
288
Rozměry
206 x 135 x 26
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let