Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Jedna velká lež

Anotace

Čtyřicet let stará vražda, vrah, který se skrývá všem na očích a důkaz, který možná všechno změní. 
Agent FBI Reed Markham zasvětil život pronásledování nejzákeřnějších vrahů. Jeden zločin ale nikdy vyřešit nedokázal. Vraždu starou přes čtyřicet let. Vraždu vlastní matky. Camillu někdo brutálně ubodal, zatímco malý Reed ležel v kolébce jen o několik kroků dál, a lasvegaské policii se nikdy nepodařilo odhalit pachatele. Stopa vychladla a čas šel dál. To se ale změní o čtyřicet let později, když na povrch vypluje rodinné tajemství, které otřese vším, co Reed dosud věděl o svém původu, o rodičích i adoptivním otci, senátoru Angusi Markhamovi. Najednou se zdá, že se vrah celou dobu skrýval mnohem blíž, než si Reed myslel. Jediný, komu se s tím může svěřit, je jeho přítelkyně z východního pobřeží, suspendovaná policistka Ellery Hathawayová. Ellery ví o rodinných problémech a psychopatických vrazích své. I ona žije ve stínu bolestivé minulosti, a i ta její se ji poslední dobou pokouší dostihnout, takže přivítá možnost na pár týdnů opustit Massachusetts a přesídlit do horkého Las Vegas. Daleko od domova a s nutností spolehnout se pouze jeden na druhého pomáhá Ellery Reedovi rozkrýt osud mladé Camilly a pokřivenou historii rodiny Markhamových. Oba si uvědomují, že na konci téhle cesty na ně čeká nebezpečný vrah – ten samý, který se tam ukrývá už skoro půl století. A je jim naprosto jasné, že po tolika letech se rozhodně nehodlá jenom tak vzdát.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Americká spisovatelka Joanna Schaffhausen umí nejen psát, ale také zacházet se skalpelem, což se naučila během studia neurovědy. Dlouhodobě se zajímá o činnost mozku, jeho vývoj i poruchy a po vysokoškolských studiích získala doktorát z psychologie. Předtím pracovala na různých pořadech pro zpravodajskou televizní stanici ABC. Žije se svým mužem a dcerou v Bostonu. Její první román Noc, kdy zmizela Bea Nesbitová v roce 2016 zvítězil v soutěži nakladatelství St. Martin’s Minotaur Books o nejlepší kriminální prvotinu. O tři roky později na něj navázala detektivním thrillerem Bez smilování. Jenda velká lež je zatím třetí kniha z plánované pětidílné série.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788076250871
Autor
Joanna Schaffhausen
Kód zboží
186012
Počet stránek
344
Rozměry
36 x 135 x 205
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
GRADA Publishing, a. s.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč