Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

S naším požehnáním

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

Uprostřed zimy je v dublinském parku nalezeno mrtvé tělo staré ženy. Brzy vyjde najevo, že případ může sahat daleko do minulosti. Co spojuje tuto vraždu s mladou matkou, které bylo před více než třiceti lety z náruče vytrženo novorozeně? A jakou roli v případu hraje řád Magdalenek? 
Vyšetřování se ujímá zkušený inspektor Tom Reynolds. Je přesvědčen, že vražda souvisí s historií nechvalně proslulých Magdalénských prádelen, kam byly dříve posílány „padlé ženy“. Reynoldse a jeho tým dovedou stopy až do odlehlého kláštera na irském venkově. Blíží se Vánoce, ale tým detektivů se brzy začne obávat, že se ke svým blízkým hned tak nevrátí. Jakmile totiž dorazí na místo, je všem jasné, že vrah jim je nablízku… a že se za hříchy minulosti hodlá mstít dál.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jo Spain studovala na Trinity College v Dublinu, Působila jako poradkyně v irském parlamentu a také jako viceprezidentka obchodní skupiny. V současnosti se na plný úvazek věnuje psaní románů.
Žije v Dublinu se svým manželem a čtyřmi dětmi. Ve volném čase (který při péči o domácnost a čtyři děti téměř nemá) ráda čte a sleduje detektivní seriály. V češtině již vyšel její thriller Přiznání (2019).


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024391847
Autor
Jo Spain
Kód zboží
185245
Počet stránek
496
Rozměry
45 x 130 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
Moravská Bastei MOBA, s. r. o.

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let