Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Přiznání

Anotace

Psychologická detektivka, kterou nebudete schopni odložit, protože se budete potřebovat dozvědět pravdu.  
Do luxusního domu zdiskreditovaného bankéře Harryho McNamary a jeho ženy Julie vejde pozdě v noci neznámý muž. Zaútočí na Harryho nepopsatelně brutálním způsobem a k smrti vyděšená Julie jen přihlíží, ztuhlá strachy. O hodinu později se útočník JP Carney vzdá policii. Přizná se, že Harryho ubil k smrti, nicméně tvrdí, že útok nebyl plánovaný a že identitu své oběti neznal. Detektivové však mají pochyby. Šlo opravdu jen o náhodné napadení, anebo Carneyho čin souvisí s některým z McNamarových hříchů – korupcí, chamtivostí, zradou? 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jo Spain studovala na Trinity College v Dublinu, Působila jako poradkyně v irském parlamentu a také jako viceprezidentka obchodní skupiny. V současnosti se na plný úvazek věnuje psaní románů.
Žije v Dublinu se svým manželem a čtyřmi dětmi. Ve volném čase (který při péči o domácnost a čtyři děti téměř nemá) ráda čte a sleduje detektivní seriály. V češtině již vyšel také její thriller S naším požehnáním (2020).


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024388694
Autor
Jo Spain
Kód zboží
185250
Počet stránek
368
Rozměry
37 x 130 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
Moravská Bastei MOBA, s. r. o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč