Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Korsak a zlatý meč

Anotace

Nad Oscelonií se stahují mračna. Hordy krvežíznivých poloskřetů totiž začaly vylézat ze svých úkrytů ve Smaragdových horách. Nájezdy drancujících příšer jsou stále častější a zastavit je může jen jediná věc. Zlatý meč, který zlomí kouzlo hadího amuletu a děsivou invazi zastaví. Korsak a jeho družina nemá na vybranou. Pokud chce svoji zemi zachránit, musí se vydat na nebezpečnou cestu a meč najít… Korsak a zlatý meč je strhující a napínavá fantasy od renomované české autorky.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jitka Komendová (*1966) je česká spisovatelka převážně knížek pro děti a mládež. Od osmnácti let žila v Lounech. V roce 1993 se přestěhovala s rodinou na sídliště Černý Most. Vystudovala střední ekonomickou školu.  V současné době pracuje coby administrativní pracovnice na kratší pracovní úvazek v psychosociálním centru pro týrané ženy. Z prvního dojmu by jen málokdo usoudil, že má před sebou spisovatelku. Mezi priority této skromné a plaše působící ženy patří rodina. Literárně je to žena maximálně činorodá, neboť psaní knih se pro ni stalo nutnou seberealizací i koníčkem.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788025328859
Autor
Jitka Komendová
Kód zboží
168600
Počet stránek
160
Rozměry
17 x 142 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč