Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Teorie bečky

Anotace

Jak uspořádat dobrou pařbu? Po přečtení Teorie bečky pozvete své kamarády a narazíte sud s pivem! 
Takovou sílu má tato kniha, která vtipným způsobem popisuje český fenomén pořádání beček, sudů, soudků… tedy setkávání se lidí a jejich společné konzumace piva mimo běžné restaurace či domov. Bečka jako akce je svým způsobem rituál, má své zákonitosti, fáze, čas, prostor, osoby a role, a také energii, mystéria a tajemství… Všechny tyto aspekty jsou rozepsány ve více jak třiceti samostatných kapitolách. Pořádání těchto akcí je už dlouho pevnou součástí naší kultury, ale teprve v této knize je celý fenomén podrobně popsán.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jiří Klusáček (*1970) se narodil v Brně a také zde doposud žije. Dětství prožil v oblasti tzv. brněnského Bronxu. Po absolvování práv na MU v Brně (rok 1995) se celý život věnuje podnikání, obchodu a marketingu v oblasti strojírenství a průmyslu. Je spolumajitelem firmy Infocube, předního vydavatelství průmyslových B2B časopisů, a provozovatelem průmyslového portálu. V rámci vydavatelství je literárně činný na pozici šéfredaktora. Ve svých článcích, reportážích a zejména stovkách úvodníků často lehkým fejetonistickým stylem pohlíží na průmysl, techniku a byznys.
Celoživotní zájem o pivo a historii pivní kultury ho dovedl k založení jedné z největších tuzemských pivoték, kterou provozoval se svým společníkem. Mezi jeho další záliby patří hokej (aktivně i pasivně), vysokohorská turistika, cestování, divadlo, historie, filozofie, psychologie a duchovno.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024388700
Autor
Jiří Klusáček
Kód zboží
184448
Počet stránek
192
Rozměry
17 x 125 x 205
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
Moravská Bastei MOBA, s. r. o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč